Lokalizacja
Bolesława Chrobrego 5
47-100 Strzelce Opolskie

w Strzelcach Opolskich

Grupa Wsparcia - Zapraszamy!

Justyna Kusienicka
Odsłony: 1908

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Strzelcach Opolskich serdecznie zaprasza na spotkania w ramach grup wsparcia dla rodzin zastępczych z terenu Powiatu Strzeleckiego. Pierwsze spotkanie dla rodzin zastępczych zawodowych i niezawodowych odbędzie się 25.10.2018r. w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Strzelcach Opolskich o godzinie 10:00.

Grupa wsparcia została utworzona, aby wspierać rodziny zastępcze w wypełnianiu ich funkcji. Na spotkaniach będziemy poruszać tematy pieczy zastępczej, wychowania, oraz problemów wychowawczych. Każde spotkanie to możliwość dzielenia się między sobą własnymi doświadczeniami oraz umiejętnościami, dzięki którymi można pomóc innym. Spotkajmy się z osobami, które realizują podobne zadania i mają wspólne cele, aby dodać sobie wzajemnej odwagi oraz wsparcia w rozwiazywaniu problemów, jakie napotyka się pełniąc funkcję rodziny zastępczej. Grupa wsparcia będzie prowadzona przez psychologa zatrudnionego w PCPR w Strzelcach Opolskich.

Wszystkie osoby chętne do wzięcia udziału w grupach wsparcia prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 77 – 461- 33-81 lub 797 913 032 kontaktując się z p. Justyną Kusienicką.